Hoşgeldiniz

2012 Yılında temelleri atılan firmamız jeneratör imalatında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.Çekmeköy’de bulunan imalatında Dizel Jeneratör üretim, satış ve servisini yapan firmamız dinamik, tecrübeli üretim kadrosu, konusunda uzman, iyi yetişmiş satış ve servis ekibi ile yerli pazara %100 TÜRK MALI jeneratör üretmektedir.. .
HD Jeneratör üretimini yaptığı 3 kva – 2250 kva arası tüm dizel jeneratörlerine komple set olarak 2 ( iki ) yıl veya 1000 ( bin ) saat garanti vermektedir. Ayrıca tüm yedek parçalara da 10 yıl boyunca garanti vermektedir. Firmamız güç tespiti, yerinde montaj, keşif hizmetlerini deneyimli kadrosu ile ücretsiz olarak yerine getirmektedir. HD Jeneratör tüm Türkiye de ki servis noktaları ile satış sonrası hizmetlerini profesyonel bir şekilde karşılayıp, satmış olduğu tüm jeneratörlerin arkasında güvenle durmaktadır. HD Jeneratör üretmiş olduğu tüm jeneratörleri üretim alanındaki profesyonel kadrosu ile günümüz şartlarına en uygun test şartlarına göre test edip kalite kontrollerini yapmaktadır, firmamızdan aldığınız her jeneratörde garanti belgesi ile onaylı test raporları teslim edilmektedir.

Hedeflerimiz

Jeneratör çağımızda ki enerji ihtiyacına karşılık gelen bir alternatiftir, bundan yola çıkarak jeneratör seçiminde kaliteye, güven ve samimiyete inanan müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretimini yapmakta olduğumuz, sessiz özel yapım izolasyon kabinli jeneratörler, otomatik jeneratörler, kullanım amacına bağlı manuel jeneratörler, marine jeneratörler, kabinsiz açık tip jeneratörler ile her ihtiyaca hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Müşteri memnuniyetini en başta tutan firmamız, uygun fiyatları, kaliteli ürünleri ile pazarda lider olma konumunu her geçen gün güçlendirmektedir .
HD Jeneratör üstün beceri ve çalışma azmi ile her şeyi başarabileceğinden emin olmakla birlikte, dürüst çalışma politikasını kendisine hedef koyarak her geçen gün siz müşterilerinden aldığı destekle yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Firmamız bugüne kadarki başarısını müşterilerinin memnuniyeti ve bu memnuniyetin sonucu müşterilerimizin diğer müşterilere öneri ve referansıyla gerçekleştirmiştir. Bununla da gurur duymaktadır.
Hedefimiz her zaman daha iyiyi daha yeniyi yaparak müşterilerimizin takdir ve beğenisini kazanarak, Türkiye de ve dünyada en çok talep gören ve en kaliteliyi yapan bir marka olmaktır.